Et tverrfaglig team

HEAT Arkitekter er et arkitektkontor bestående av arkitekter, interiørarkitekter og en grafisk designer. Til felles deler vi alle et stort engasjement for faget, lidenskap for gjennomførte løsninger og godt håndverk. I alle våre prosjekter samarbeider vi tett – og med vår felles kunnskap kan vi levere skreddersydde løsninger til deg og din bedrift.

Våre hovedområder er skreddersøm av næringsinteriør og bolig. Sammen hjelper vi deg med å se dine behov og visjoner, slik at vi kan skape de beste rammene rundt din hverdag. Uansett omfang utfører vi våre prosjekter med et stort engasjement, og med fokus på et sluttprodukt av høy kvalitet som skaper merverdi for deg som kunde.

Har du et prosjekt du ønsker å diskutere, eller lurer du på hva vi kan hjelpe deg med? Kontakt oss i dag for en uforpliktende prat.

Mari Trønsdal

DAGLIG LEDER / SIVILARKITEKT

mari@heatark.no
+47 926 13 593

Erlend Lyngstad Hovind

SIVILARKITEKT

erlend@heatark.no
+47 907 07 831

Mariann Kristiansen

INTERIØRARKITEKT BA / TEKNISK TEGNER

mariann@heatark.no
+47 488 65 671

Edina Sæther

INTERIØRARKITEKT

edina@heatark.no
+47 996 02 713

Ingrid Bjartnes

SIVILARKITEKT

ingrid@heatark.no
+47 472 85 405

Therese Aamodt

GRAFISK DESIGNER / ILLUSTRATØR

therese@heatark.no
+47 930 32 384